Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Бургер і гамбургер - у чому відмінність?

Бургер і гамбургер - у чому відмінність?

Бургер і гамбургер - у чому відмінність?

Ситний і смачний фастфуд можна з'їсти на ходу, без використання столових приладів. Згодом з'явилося безліч варіацій цих апетитних страв. Настільки багато, що іноді ми починаємо плутатися в їх видах і відмінностях. Саме тому багато любителів швидких перекусів задають питання, в чому ж полягає відмінність бургера від гамбургера?!

Бургер - це загальна назва страв, для яких характерна розрізана булочка, приготована на грилі котлета, різні овочі і заправка. Гамбургер є одним з видів бургера. Він являє собою розрізану навпіл булочку з кунжутом, всередині якої знаходиться рубана яловича котлета. У світі існують тисячі рецептів бургерів, але найбільш затребуваним з них є саме гамбургер.

Бургер з доставкою додому дозволить скуштувати цю смачну страву. Між двома ароматними шматочками булочки міститься не 1-2 шари складових інгредієнтів, а цілий комплексний обід із заправкою, овочами і, звичайно ж, правильно приготованою котлетою. Існує багато видів бургерів з різними інгредієнтами. Доставка бургерів дозволить спробувати кожен з них.

Кухарі papafood.com.ua стежать за трендами в кулінарії, і тому меню відповідає останнім новинкам у цьому напрямку. Швидше за все, Ви вже бачили чорний бургер, який не тільки ефектно виглядає, але і має особливий смак. Замовивши бургер, кожен бажаючий зможе отримати поживний і недорогий обід, не витрачаючи власний час і сили на самостійне приготування страв.


Опубліковано 1 рік тому
Статті