Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Чому варто замовляти піцу на обід в офісі?

Чому варто замовляти піцу на обід в офісі?

Чому варто замовляти піцу на обід в офісі?

В обідню перерву більшість офісних працівників вважають якнайкраще замовляти саме піцу. Адже це смачна і ситна страва дозволяє надовго втамувати відчуття голоду і економить час на відвідування кафе.

Звичайно, можна носити з собою контейнери з обідом, але це не завжди зручно. По-перше, необхідно заздалегідь щось готувати вдома, по-друге - контейнери потрібно транспортувати з дому на роботу, а по-третє - при неправильному зберіганні їжа може зіпсуватися.

Доставка піци до місця роботи є актуальною послугою, оскільки більшість офісних працівників не можуть відволіктися від роботи і ситно пообідати. Такий сервіс багато в чому полегшив життя офісному персоналу, оскільки не у всіх є можливість покинути приміщення.

Смачно пообідати, не залишаючи офісу, - мрія багатьох співробітників, адже не потрібно витрачати час на дорогу до ресторану і чекати офіціанта. 

Знаючи про те, наскільки сильно впливає повноцінний обід на працездатність і творчий потенціал, компанія papafood.com.ua з готовністю візьме рішення цієї проблеми на себе. Кухарі готують за традиційними і класичними рецептами, а також втілюють власні кулінарні ідеї. Компанія постійно росте і розвивається, додаючи в меню нові цікаві позиції. Це дозволяє кожен раз замовляти нову страву.


Опубліковано 1 рік тому
Статті