Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Цікаві факти про італійську пасту

Цікаві факти про італійську пасту

Цікаві факти про італійську пасту

Паста давно перестала бути просто борошняним виробом, вона по праву вважається основною стравою італійської кухні. Тільки уявіть, в рік на одного італійця припадає приблизно 27 кілограмів даного продукту. Нижче Ви дізнаєтеся 6 цікавих фактів про італійську пасту, про які мало хто знає.

 

  1. Італійці не перші почали готувати пасту. Макаронні вироби були відомі в Китаї за 5 тис. років до н. е. Але завдяки італійцям паста стала найзнаменитішою стравою у світі.
  2. У пасті міститься вітамін Е, який відповідає за молодість і уповільнення процесів старіння, сприяє профілактиці зморшок і усуненню в'ялості шкіри. Саме тому італійки вважаються одними з найкрасивіших жінок на планеті незалежно від віку.
  3. Паста допомагає залишатися у формі. Італійські вчені довели, що люди, в раціоні яких присутня паста, рідше мають зайву вагу.
  4. До кінця XIX століття виробництвом пасти займалися робітники, які місили тісто босими ногами. Такий спосіб замісу тіста тривав до тих пір, поки король Неаполя Фердинанд II, вирішив, що можна спроектувати іншу систему, більш гігієнічну.
  5. Паста допомагає справлятися зі стресами. Даний продукт містить вітаміни групи В, які усуває головний біль і допомагає нервовій системі нормально функціонувати.
  6. Вуглеводи, що містяться в даному блюді, піднімають в організмі рівень серотоніну - гормону, який відповідає за гарний настрій.

Доставка пасти дозволить поласувати цією італійською стравою, без необхідності годинами стояти біля плити. Замовивши пасту, кухарі миттєво приступають до її приготування. Після цього страва відразу ж упаковується в тару зі збереженням краси подачі і температурного режиму.


Опубліковано 1 рік тому
Статті