Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
  • Доставка Їжі
  • Блог
  • Грецький салат - це джерело вітамінів, мінералів і мікроелементів
Грецький салат - це джерело вітамінів, мінералів і мікроелементів

Грецький салат - це джерело вітамінів, мінералів і мікроелементів

Грецький салат - це джерело вітамінів, мінералів і мікроелементів

Грецький салат - це джерело вітамінів, мінералів і мікроелементів. Він не тільки приємний на смак, але і приносить величезну користь нашому організму. Не дарма жителі Середземномор'я відрізняються своїм довголіттям, так як на їх столі часто присутня ця страва.

До складу грецького салату входять помідори, які містять лікопін. Потужний антиоксидант допомагає знизити ризик розвитку захворювань, пов'язаних з серцево-судинною системою, а також ефективний при лікуванні астенії.

Користь огірків полягає в наявності калію і кремнію в складі. Ці речовини здатні підтримувати блиск і здоров'я волосся, а також тонус шкіри.

У сирі Фета знаходиться кальцій і фосфор, які зміцнюють кістки. Крім цього, в цьому продукті багато натрію і магнію.

Болгарський перець містить велику кількість вітаміну С, В, РР і А, які сприяють зміцненню імунітету. А маслини, що містяться в салаті, багаті ненасиченими жирними кислотами, пектинами і білками, що знижують рівень холестерину в крові.

Блюдо заправляється оливковою олією, яке забезпечує організм вітаміном Е. Вживання даного масла служить профілактикою ожиріння, серцево-судинних захворювань і проблем, пов'язаних з шлунково-кишковим трактом.

Щоб корисно харчуватися - достатньо замовити салат в нашій службі доставки. Що може бути краще Грецького салату з оливками і маслинами, цибулею і сиром Фета, молодими і хрусткими овочами, заправленими якісним оливковою олією?! Доставка салатів Дніпро дозволить покуштувати цю та інші смачні страви, приготовані зі свіжих продуктів.


Опубліковано 1 рік тому
Статті