Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Найпопулярніший рол в світі: рол Філадельфія

Найпопулярніший рол в світі: рол Філадельфія

Найпопулярніший рол в світі: рол Філадельфія

Одним з найпопулярніших ролів є рол Філадельфія. Вперше ця страва була приготована у 80-х роках кухарем в Америці. Він так сильно зацікавився поєднанням сирої риби і сиру Філадельфія, що вирішив створити свою власну страву. Неймовірний смак ролів в поєднанні з його корисними властивостями гідний найвищих оцінок від любителів японської кухні.

Єдиної думки щодо назви цього ролу немає. Одні вважають, що воно відсилає до назви сиру Філадельфія, інші схильні бачити тут назву американського міста.

Одна порція Філадельфії добре втамовує відчуття голоду на тривалий час, тому здатна замінити повноцінний прийом їжі. Продукти, що знаходяться в цій страві багаті жирними кислотами Омега-3, які необхідні для підтримки мозку в працездатному стані. У сирі знаходяться такі вітаміни, як А, B, K, E, а також селен, калій, залізо і цинк.

Доставка ролів Дніпро дозволить поласувати ролами Філадельфія з начинкою зі свіжого сирного сиру і соковитих огірків, вкритих скибочкою філе добірного лосося. Замовити роли Філадельфія можна в режимі онлайн на нашому офіційному сайті. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжуться оператори, які повідомлять час доставки.


Опубліковано 1 рік тому
Статті