Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Особливості приготування салату Цезар

Особливості приготування салату Цезар

Особливості приготування салату Цезар

Перші порції салату Цезар були подані в готелі-казино «Caesar's Place», як холодна закуска «на швидку руку». А сьогодні це повноцінна страва, яка полюбилася людям з різних країн. Крім класичного рецепту з куркою, існує Цезар з креветками та іншими добавками. Секрет цього салату не тільки в правильно підібраних інгредієнтах, а й в знаменитому соусі, який надає страві його унікальний і дивовижний смак.

За консистенцією заправка нагадує рідкий майонез, але тільки нагадує. Насправді, це особлива суміш з незабутнім смаком, приготована за рецептом початку ХХ століття. До складу правильного соусу входять анчоуси, які добре гармонують з овочами, м'ясом та морепродуктами. Багато закладів економлять на інгредієнтах, що входять до складу соусу, але в нашій компанії дотрімуються всіх технологій приготування.

Для приготування грінок зазвичай використовується білий хліб. Ні в якому разі не беруться старі або покупні сухарі - це руйнує гармонію страви.

Листя салату повинне бути ромен, латук або айсберг. А найкращим сиром для салату є Пармезан, але в цілому в страву можна додати будь-який інший твердий сорт сиру.

Бажаєте з'їсти на обід ситну та корисну страву, пллануєте вечірку, романтичну вечеря або несподівано прийшли гості? На сайті papafood.com.ua можна замовити салат з швидкою доставкою додому або в офіс. Доставка готових салатів дозволить смачно поїсті и здівуваті своих близьких.


Опубліковано 1 рік тому
Статті