Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Піца 4 сири: її історія та особливості

Піца 4 сири: її історія та особливості

Піца 4 сири: її історія та особливості

 

Багато людей дуже люблять сир, тому сировари створили багато різних сортів цього молочного продукту, кожен з яких має свій особливий смак. Саме ця обставина лягла в основу створення популярної піци «4 сири» в Америці в 21 столітті.

В піцу входить сир моцарелла, який має ніжний вершковий смак. Він має форму невеликих кульок, м'який по текстурі і легко плавиться.

Пармезан або як його ще називають король сирів Італії - це твердий сир, що відрізняється особливою лускатої структурою. Він має злегка гострий і солонуватий присмак, який ідеально поєднується з іншими видами сиру. Завдяки своїй твердій структурі, Пармезан не встигає повністю розплавитися, утворюючи тим самим пікантний смак і апетитну скоринку.

Дорблю - це напівтвердий сир, який має вершкову текстуру і ніжно-маслянистий смак. Делікатесний продукт виготовляють з якісного коров'ячого молока, в яке додається благородна блакитна цвіль. У піці даний сорт сиру розкриває всю гаму свого смаку: солонуватий, гіркий, молочний і пряний присмак.

Фета належить до напівм'якого сорта сиру. На смак сир трохи солонуватий і володіє ненав'язливою кислинкою. Аромат Фети досить насичений, глибоко сирний. При вживанні легко тане в роті, залишаючи молочний післясмак.

Перевага такої сирної комбінації полягає в тому, що ніжно-вершкова Фета пом'якшує злегка гострий смак пармезану, а дорблю і Моцарелла надають піці яскраво виражений сирний смак. Піца «4 сири» є однією з найбільш затребуваних страв в нашому асортименті. До її складу входять вишукані сири і смачний соус, приготований за оригінальним рецептом.

Замовити піцу можуть також лакто-вегетаріанці і люди, що дотримуються посту. Доставка піци PAPA FOOD дозволить смачно повечеряти без необхідності годинами стояти біля плити.


Опубліковано 1 рік тому
Статті