Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Походження піци

Походження піци

Походження піци

Сьогодні неможливо з упевненістю сказати, хто саме першим приготував піцу. Як тільки стародавні люди почали випікати коржі з начинкою, це вже вважається початком історії цієї страви.

Історію популярності піци пов'язують з появою в Європі помідорів. Спочатку томати вважали отруйним продуктом і називали їх «диявольською ягодою». Але, спробувавши смак, селяни почали додавати помідори в хлібні коржі.

Багато хто пов'язує історію походження піци з півднем Італії. У 997 р. до н.е. в місті Гаета знайдена перша письмова згадка слова «Pizza». Довгий час піца вважалася їжею для бідних людей. І в 1772 році король Фердинанд 1 таємно прогулювався по Неаполю, і вирішив відвідати піцерію Антонію Тести. Йому настільки сподобався смак піци, що він захотів внести її в королівське меню. Але королева на це погодилася лише через багато років.

Для цього кухарі вирушили в піцерію, де придбали рецепти, але приготувати смачну страву у них так і не вийшло. Тоді до двору був покликаний піццайоло Рафаель Еспозіто, і разом зі своєю дружиною вони приготували три види піци. Одна з них дуже сподобалася королеві, і в честь її імені страві дали назву «Маргарита».

Загальновизнаним фактом є те, що піца - це популярне блюдо в усьому світі. Крім традиційних поєднань інгредієнтів, кожна країна, в якій вона готується, надає їй свій колорит, шляхом додавання характерних для конкретного регіону продуктів.

Не знаєте, де можна замовити піцу в Дніпрі? На сайті papafood.com.ua можна замовити піцу з найрізноманітнішою начинкою. Доставка піци додому дозволить отримати ситну страву з якісних продуктів за оптимальною ціною.


Опубліковано 1 рік тому
Статті