Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Секрети смачного бургера

Секрети смачного бургера

Секрети смачного бургера

На перший погляд бургер може здатися простою стравою. Насправді ж, це ціле мистецтво і наука, у яких є свої правила, тонкощі і секрети.

Смачний бургер готується тільки зі свіжого м'яса. Саме тому котлета в ньому соковита, ніжна і насичена за смаком. Не менш важлива її цілісність і однорідність.

Бургер не солять передчасно, інакше м'ясо стане жорстким. Необхіто солити безпосередньо перед обсмажуванням - тоді сік збережеться у фарші.

Також важлива булочка, яка повинна бути не надто солодка, не надто обсмажена, пружна, досить м'яка і не суха. Правильно приготовлена булочка дозволить не тільки гарно подати страву, але і дотриматися основних правила гармонійного поєднання продуктів. Смак кунжутного насіння, якими зазвичай вона посипається, надає пікантності страві.

Крім правильно приготованої котлети та підібраніх овочів, важливим компонентом бургера є особливий соус, який поєднує всі  інгредієнти бургера в єдину смакова композицію. Якщо немає бажання провести кілька годин на кухні, можна замовити бургер з доставкою додому.

Доставка бургерів дає можливість перекусити в обід на работі, врятувати в разі несподіваніх гостей і порадує господиню відпочінком від плити. Замовивши бургер, Ви отримаєте не просто перекус, а смачне повноцінне блюдо!


Опубліковано 1 рік тому
Статті