Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Що таке спринг-роли?

Що таке спринг-роли?

Що таке спринг-роли?

Спрінг-роли - це "млинці" з рисового паперу, в які загортають всілякі начинки. Рисовий папір - універсальний продукт, його можна порівняти з тонким лавашем. В цей папір загортають морепродукти, зелень овочі і фрукти.

Рисовий папір є основним компонентом для цієї закуски. Для його приготування використовується рис, вода і сіль. Деякі виробники доповнюють рецепт тапіокою - крохмалистим борошном. Перед тим як почати готувати спринг-роли, папір доводиться розмочувати, адже без вологи він стає крихким і не піддається загортанню в рулет.

Спрінг-роли - це ситна і досить дієтична закуска, що зовні нагадує конвертик з начинкою всередині. Блюдо добре відомо у В'єтнамі і всієї Південно-Східної Азії. Незважаючи на те, що спрінг-роли є весняної закускою, їх готують в будь-яку пору року.

Замовити спрінг-роли можна на будь-яке свято або додому, в офіс для ситного перекусу. Свіжі і добірні інгредієнти, оригінальні рецепти, контроль якості і майстерність наших кухарів - гарантія чудового смаку. Доставка закусок Дніпро дозволить не тільки смачно поїсти, але і доповнити святковий стіл. Смачні страви будуть доставлені за вказаною адресою в максимально короткий термін. Ми допоможемо Вам заощадити час і здивувати своїх друзів і близьких.


Опубліковано 1 рік тому
Статті