Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Васабі: корисні властивості

Васабі: корисні властивості

Васабі: корисні властивості

Васабі - це подрібнений і висушений корінь, який широко використовується в стравах японської кухні. Приправа добре розкриває смак риби і вдало доповнює страви з прісного рису. З васабі їдять не тільки роли, а й салати, м'ясо, морозиво і різні страви з морепродуктів.

Корінь васабі містить білкові речовини, ефірні олії, глікозиди, вітаміни і мікроелементи. Завдяки ізотіоціанатам, васабі перешкоджає руйнуванню зубів і зберігає природний колір зубів. Дослідження показали, що ці речовини пригнічують ріст бактерій, що викликають карієс. Антибактеріальні властивості продукту сприяють очищенню шлунково-кишкового тракту. А клітковина і пектини покращують травлення.

Приправа має здатність очищати печінку і виводити з організму токсичні речовини. Також допомагає при астмі та застуді. Крім цього васабі позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи, зміцнюючи стінки судин і запобігаючи утворенню тромбів.

Приправа має протимікробну дію. Тому соус васабі часто подають до страв із сирої риби. Японський хрін має антисептичні властивості і має слабку сечогінну дію.

Доставка ролів дозволяє замовити кулінарні шедеври японської кухні на обід, вечерю або будь-який захід. Тепер не потрібно довго готувати суші вдома, достатньо вибрати на сайті позиції, зручний спосіб сплати і дочекатися свого замовлення. Хочете спробувати щось нове або справжні страви японської кухні? Тоді замовляйте суші на сайті papafood.com.ua


Опубліковано 1 рік тому
Статті