Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
WOK локшина - ситна і швидка їжа

WOK локшина - ситна і швидка їжа

WOK локшина - ситна і швидка їжа

WOK локшина з'явилася в Кантоні більше 2 тисяч років тому. Широке поширення і повагу рецепт отримав за останні 150 років. Своєю оригінальною назвою блюдо зобов'язане спеціальній сковороді - Вок. Вона відрізняється тим, що має товсте дно і високі стінки. Завдяки даній конструкції продукти набувають унікального, особливого смаку, і при цьому зберігаються їх корисні властивості. Скориставшись доставкою їжі PAPA FOOD, Ви отримаєте блюдо, яке швидко насичує і має неповторний смак.

WOK - це китайська локшина, смачна і ситна страва, що завоювала серця людей у ​​всьому світі. Сьогодні її відносять до категорії корисного фаст-фуду: дана локшина готується з натуральних інгредієнтів, а до вживання готова буквально через 15 хвилин. Сковорода WOK створює специфічні умови для приготування страви, яких не можна домогтися в звичайному сотейнику, каструлі або сковороді.

Багато хто прагне замовити WOK локшину. Це пов'язано з різноманітністю інгредієнтів, з якими вона поєднується - можна вибрати страву на будь-який смак. Якщо Ви ще не встигли оцінити цей шедевр - не відкладайте вирішення цього питання. У житті дуже багато всього смачного, щоб харчуватися одноманітно.

Дану локшину зручно їсти, вона повільно остигає і прекрасно зберігає свої особливості під час доставки або зберігання в упаковці. В якості основного інгредієнта використовуються різні типи локшини. Кожен з варіантів має індивідуальні смакові якості. WOK доставка дозволить спробувати різні смаки даної локшини, зробити замовлення можна на сайті papafood.com.ua/


Опубліковано 1 рік тому
Статті