Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Як готують чорний бургер?

Як готують чорний бургер?

Як готують чорний бургер?

Чорний бургер є одним із трендів в кулінарії, який приваблює не тільки своїм незвичайним зовнішнім виглядом, але і приємним смаком. Для того щоб приготувати справжній чорний бургер багато закладів використовують барвники, які можуть бути самого різного походження.

Чорний колір можна отримати шляхом додавання харчових барвників. Одним з них є активоване вугілля. Таблетки подрібнюють в порошок, далі їх просівають або розбавляють рідиною.

Також тісто замішують на основі чорнила каракатиці. Даний харчовий барвник є досить екзотичним продуктом, який витягують з чорнильного мішка. Чорнило каракатиці містять велику кількість вітамінів, амінокислот і мікроелементів. Чорнило каракатиці відрізняється легким солонуватим морським смаком, що надає страві особливу чарівність.

Зголодніли? Зробіть паузу і замовте бургер. Вагаєтеся тому, що немає часу забрати його особисто? Служба доставки PAPA FOOD привезе страву в офіс або додому.

Доставка бургерів дозволить пообідати чорним бургером, з додаванням в тісто чорнила каракатиці. Ми привозимо Ваші замовлення свіжими і теплими, щоб кожен зміг насолодитися роботою наших кухарів, зекономити дорогоцінний час після роботи або просто порадувати себе і своїх близьких. Замовте будь-який наш бургер і випробуйте естетично-гастрономічне задоволення.


Опубліковано 1 рік тому
Статті