Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Як обрати суші сет?

Як обрати суші сет?

Як обрати суші сет?

Суші сет - це набір з кількох видів суш в оригінальній подачі, який розрахований на кілька персон. Він дозволяє спробувати щось нове і знайти для себе улюблені суші. Сети відмінно підходять для романтичної вечері, свята або обіду в колі друзів.

Наприклад, сет Оморі містить популярні види ролів, теплі роли і різні нігірі. Цей сет ідеально підходить, якщо Ви замовляєте суші в перший раз. Такі популярні позиції, як роли Філадельфія, Дракон чорний, Нігірі Сяке, Нігірі Тека - безпрограшні варіанти, які міцно закріпляться в Ваших серцях.

Сет Сендай ідеально підійде як в офісний обід, так і в якості страви на будь-який захід. Різні види суші відмінно гармонують між собою: ніжний смак сиру, солоноватого лосося і свіжих овочів. Сет поєднує в собі класичні роли і пікантні Гункани.

Сет Окінава підійде для досвідчених сушіманів. Завдяки даній позиції, кожен бажаючий зможе спробувати різні види суші. Філадельфія ікура, Філадельфія classic, Каліфорнія Ебі, Дракон Ебі, Маки з Мідією, Гункан Ікура, Тобіко Ред - прийдуть до душі навіть самому вимогливому гурману.

Суші сети особливо улюблені самими японцями, які часто вибирають цю позицію в меню ресторанів. Щоб замовити суші, перейдіть у відповідний розділ меню. Кожен сет супроводжується описом складу, фотографією, зазначенням вартості та кількістю штук.


Опубліковано 1 рік тому
Статті