Papafood logo

Доставка по Дніпру з 10:00 до 22:00

Papafood logo
Як правильно їсти суші

Як правильно їсти суші

Як правильно їсти суші

Протягом багатьох років японська кухня користується популярністю в багатьох країнах світу. Але не кожна людина знає, як правильно потрібно їсти суші. Нижче написані рекомендації, які допоможуть Вам почувати себе впевнено за столом у колі друзів і близьких.

Японські страви їдять спеціальними паличками для їжі. Спочатку це може здатися складним процесом, тому необхідно трохи попрактикуватися, і Ви швидко навчитеся правильно ними керувати. Одну паличку тримають великим і безіменним пальцях, а другу беруть таким чином, щоб вона перебувала паралельно першій, на відстані 15 мм.

 

Покладіть суші на бік. Далі, за допомогою паличок, підніміть їх і занурте в соєвий соус. Якщо Ви бажаєте, щоб роли стали більш соковитими, потримайте їх в соусі близько 4 секунд. Суші не можна відкушувати, їх цілими кладуть в рот. Вважається моветоном встромляти палички прямо в суші. Якщо Ви хочете взяти роли з загальної тарілки, то робіть це зворотньою (товстої) стороною паличок.

Імбир подається з японськими стравами для того, щоб Ви змогли відчути всі смакові якості суші. Він вживається окремо від ролів для підвищення очищення смакових рецепторів.

На нашому сайті Ви можете замовити суші, які представлені у великому асортименті. Всі страви ми готуємо тільки зі свіжих інгредієнтів, а в процесі приготування уважно стежимо за якістю продуктів і дотриманням рецептури. Доставка суші дозволить Вам заощадити свій дорогоцінний час на більш важливі справи. Ми швидко доставимо будь-яку страву у будь-який куточок міста.


Опубліковано 1 рік тому
Статті